İncek Oto Lastik

İncek Oto Lastik Eğrilen Jantın Araca Zararları?

Jant Nasıl Eğrilir? Eğrilen Jantın Araca Zararları?

Jant Nasıl Eğilir?İncek Oto Lastik

Aracın çukura girmesiyle İncek Oto Lastik veya kaldırıma çarpması sonucu alınan sert darbeler jantların eğilmesine, kırılmasına veya çatlamasına neden olur.
Eğrilen jantın düzeltilmeden önceki ve sonraki hali

Aracınızın Jantlarının Düzeltilmesi Gerektiğini Nasıl Anlarsınız? 
İncek Oto Lastik
Sürüş sırasında aracınızda sağa veya İncek Oto Lastiksola çekme varsa direksiyonda titriyor ise hemen rot ve balans ayarı yaptırırız. Rot balans ayarı yaptırdıktan sonra titreme sağa sola çekme devam ediyorsa jantlarınız da sorun var demektir İncek Oto Lastikjantlarınız eğik, çatlak kırık olabilir. 

Eğilen Jantın Araca Zararları

Eğilen jant düzgün İncek Oto Lastikdönmeyeceği için lastikler hızla aşınır ve sorun ön jantlarda ise aracın rot, rot başı ve akslarına da zarar verir. Aracınızın jantları darbe almışsa yamuk dönüyorsa sürüş konforunu azaltırken daha da önemlisiİncek Oto Lastik direksiyon sağa veya sola çekme yapar.

İncek Oto LastikAraç hızlandıkça da direksiyonda titreme meydana gelirİncek Oto Lastik. Yani eğik jant, sürüş güvenliğini riske sokar. Eğik jant düzetilmedikçe yapılacak rot ve balans ayarı da bir işe yaramaz. İncek Oto Lastik
jant çok eğilmişse, çatlamışsa düzeltilecek veya kaynak yapılacak İncek Oto Lastikgibi değilse yapılacak tek şey jantın yenisiyle ve orijinaliyle değiştirmektir.İncek Oto Lastik

"Jantınızı Uzman Yerlerde Düzelttiriniz! "
 
Jant eğilmeleri iç İncek Oto Lastikkısımdaysa veya jantın çevresindeyse görülemez. Ancak lastik servislerin de uzman ustalar tarafından tespit edilir. Jantı kaynakla ısıtarak düzeltecek ustanın yeterli ekipmana ve bilgiye sahip olması gerekir. İncek Oto LastikOnarım sonrası boyama ve parlatma işlemleri, jantların orijinal şekillerine sadık kalarak İncek Oto Lastikyapılmaktadır.

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN